60 yıllık kozmetik tecrübesi ile DAX , çeşitli saç ve cilt bakım ürünleri üreten, pazarlayan ve dağıtan çok kültürlü bir firmadır.

DAX ürünleri New Jersey’deki 45.000 metrekarelik bir genel merkezden Amerika Birleşik Devletleri ve dünya çapında 50 ülkede 10.000’den fazla eczane, güzellik ve toplu perakende mağazalarına dağıtılarak son kullanıcıya ulaşmaktadır.

İnsanların yüksek kalitede saç bakımını sağlamayı hedef alan DAX, günümüzde beş farklı kıtada yaşayan kişilerin güvenini kazanmış global bir şirkettir.

Misyonumuz, insanlara arzu ettikleri saç stillerini elde etmeleri için yüksek kalitede ürünler sunmaktır. DAX, araştırma, yeni ürün geliştirme, kaliteli üretim, agresif pazarlama ve üstün dağıtım yoluyla saç bakımında küresel bir lider olmaya kararlıdır.

Erkekler, kadınlar, gençler ve çocuklar ürünlerimizi kullanmaktadır. Kendi ürünlerimizi üretmemiz, sürekli ürün araştırma ve geliştirme çalışmaları yapmamız, dış pazarlardaki çekiciliğimizi arttırırken mevcut müşterilerimize en iyisini sunmamızı sağlamaktadır.

Üretilen, pazarlanan ve dağıtılan tüm ürünler REACH ve CPNP uyumludur!