DAX Supergro hair&scalp conditioner

DAX Supergro hair&scalp conditioner
1 aydan uzun süredir kullanıyorum dax supergro 'yu ve son derece memnunum. Etkilerinden bahsetmeden önce söyleyeyim, bu üzerinde yazdığı gibi saç kremi değil, dax supergro bir saç bakım yağı. Şeffaf jel-likit arası bir yapıda.

Haftada 2 kez kullanıyorum. Kuru saç derime 5-10 dakika masaj yaparak uyguluyorum. Kutusunun üzerinde 30dakika -1 saat arası bekletin diyor ama ben bir buçuk saatten az tutmuyorum saçımda bu saç bakım yağını. Sonra da her zamanki şampuanımla yıkıyorum.

Bazıları saçtan zor çıktığından bahsetmiş ama ben kullanırken öyle bir sorun yaşamadım hiç. Kararında ürün kullanan kimsenin sorun yaşayacağını da sanmıyorum.
İçinde bir sürü bitkisel yağ var,bu arada kokusu da çok hoş, bebe asprini ile hindistan cevizi karışımı bir kokusu var dax supergro hair and scalp conditioner 'ın

Gelelim dax supergro saç bakım yağının bendeki etkilerine ;
- kuru saçlarım , kuaförün " saçların çok sağlıklı" diyeceği kadar nemli ve sağlıklı artık 🙂
dax supergro kullananlar blog
dax supergro
-saçım parlak ve hiç olmadığı kadar yumuşak.

- kırık sorunum hiç yok.

Saçı daha hızlı uzattığını da iddia ediyor dax supergro , evet saçlarım son 1-2 aydır çok hızlı uzuyor ama bunun tek sebebi supergro mu ondan emin değilim. Saçımın hızlı uzamasında etkisi olduğunu düşündüğüm diğer ürünü de başka bir yazımda paylaşırım artık.

dax supergro review price
dax supergro yorumlarım
** dax supergro almak isteyenler için ; ben watsons'dan almıştım ama başka yerlerde de satılıyordur mutlaka. fiyatı 20-25 lira arasında değişiyor.

( Bence dax supergro kullananlar özellikle de kuru saçlı ise vazgeçemez ^^ )

hızlı saç uzatma yöntemleri yazısını da okuyabilirsiniz.
Saç bakım yağı tavsiyeleri yazım da blogda
sevgiler